Daha Fazla Bilgi Edinin

Google Reklam

google-reklam
İST TASARIM

Google Reklam

icon tasarım

Google AdWords

Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayan bir reklam sistemidir. Daha fazla müşteri çekin. Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın. Google'da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur. Reklamları, yerel veya küresel olarak yayınlayın. Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyin.

icon support

Google Reklam Ağı

Google AdWords binlerce şirket tarafından yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır. Google reklam ağı ile belirli bir ürün veya hizmet konusunda arama yapan kullanıcılara tam olarak aradığı ürün ve hizmet konusunda sonuçlar göstererek reklamınızın yapılmasını sağlar. Google reklam ağı ile reklamınıza tıklama yapıldığında ücret ödersiniz. Google reklamları ile çok geniş bir internet ağında reklamınız yayınlanarak hedef kitlenize ulaşmış olursunuz.

icon laptop

Google Arama Ağı Reklamı

Web sitelerinizi anahtar kelimelerinizde ilk 4 sırada görüntüleyen reklam sistemidir. Rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak en önemli müşteri yakalama sistemidir. Firmanızın doğru kullanıcılar elde etmesini ve müşteri portföyünüzü çoğaltmak için yapılan en etkili reklam yöntemini kapsar. Firmanız için doğru anahtar kelimelerini, zaman planlamalarını, coğrafi konum planlarını ve kalite puanını yükselterek, 1. sırada kalmanızı ve potansiyel müşteriler elde etmenizi sağlıyoruz.

icon renkli

Google Görüntülü Reklam Ağı

Akıllarda kalıcı marka imajı ve prestij yakalayabileceğiniz en etkili reklam stilidir. Google görüntülü reklam ağı, Youtube, Haber siteleri ve İlgili web sayfalarında reklamlarınızın görünmesini sağlar. Gösterim başına ücret ödenmeyen bu sistemde sadece tıklama başı maliyet üzerinden hesaplama yapılır. Özel Banner çalışmalarınızı yaparak yüksek hedef kitlelerine ulaştırıyoruz.

1375+

Mutlu Müşteriler

mutlu müşteriler

33+

Tamamlanmış Projeler

tamamlanmış projeler

546+

Kahve Bardağı

bir yudum kahve molası

15+

Üyeler

üyeler

En Kaliteli Hizmet & Çünkü:

Yaptığımız işlerde bizi başarıya götüren sebebin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilerek en yüksek kalitede müşteri memnuniyetini gözeterek en kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimizi hitap ederek hizmet veriyoruz.