Daha Fazla Bilgi Edinin

Seo

seo
İST TASARIM

SEO

icon tasarım

SEO nedir ve nasıl çalışır ?

Arama Motorlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. SEO, web sitenizi arama motoru sonuç sayfasından organik veya ödenmemiş trafik almak için optimize etme işlemi olan arama motoru optimizasyonu anlamına gelen bir kısaltmadır. Başka bir deyişle, SEO, web sitenizin tasarımında ve sitenizi bir arama motoruna daha çekici hale getiren içeriğinde belirli değişiklikler yapmayı içerir. Bunu, arama motorunun web sitenizi arama motoru sonuç sayfasında en iyi sonuç olarak göstermesini umuyorsunuz.Arama motoru optimizasyonu, sıralamanızı etkileyen tüm farklı faktörlere gelince oldukça karmaşık hale gelse de, temel işlemin anlaşılması zor değildir. Arama motorları kullanıcıları için en iyi hizmeti sunmak istiyor. Bu, arama motoru sayfalarında yalnızca yüksek kalitede değil, aynı zamanda arayanın aradığı şeyle de alakalı sonuçlar sunmak anlamına gelir.Bunu yapmak için, arama motorları sitenin ne hakkında olduğunu daha iyi anlamak için farklı web sitelerini tarayacak veya tarayacaktır. Bu, belirli konuları veya anahtar kelimeleri arayanlara daha alakalı sonuçlar sunmalarına yardımcı olur.

icon support

Arama Motoru Optimizasyonu

“SEO” (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu), kısaltmasıdır.SEO, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Sizler için hedeflediğimiz en önemli noktalardan birisi, sitenizin arama motorlarının gözünde hak ettiği yere gelmesi ve bunun uzun vadeli bir şekilde planlanarak, adım adım gerçekleştirilmesidir. Bu konuda yapılacakların tamamı uzman ekibimiz tarafından sitenizin analizi yapılarak web tasarım çalışmaları esnasında web sitesinde yapılan seo ile ilgili teknik çalışmalar sayesinde web sitesinin veriminin artmasıdır.

icon laptop

Üst Sıralarda Olmak

Seo işlemleri esnasında kodlamada da özel optimizasyonlar yapılır. Yapılan bu SEO çalışmaları sonrasında arama motorları web sitesini taradığında yerleştirilen özel kelimeler ile web sitenin üst sıralarda çıkması sağlanır. Böylede web sitesinin ziyaretçi sayısında artış olur. SEO ile Arama Motorlarında üst sıralarda çıkmak için en iyi hizmeti sunuyoruz. SEO çalışması ile web sitenizin üst sıralarda çıkması için profesyonel destek sağlıyoruz.

icon renkli

Seo Hizmeti

Seo Optimizasyon arama motorlarında web sitelerini anahtar kelimelerde üst sıralara çıkarabilmek için yapılan çalışmaları kapsar.Seo çalışması yapılan web siteleri özgün, anlaşılır, hızlı ve benzersiz olmalıdır. Arama motorlarının üst sıralarda organik aramalarında gösterilmesi ve kalıcı olabilmesi için doğru seo çalışması çok önemlidir. Aksi takdirde Google robotları tarafından ceza yiyebilirsiniz. Google Bomb, Google Sandbox gibi cezalar almamak için algoritmayı ve teknikleri bilmek çok önemlidir.Seo hizmeti almak isteyen müşterilerimizi kalıcı olarak ilk sırada olmasını sağlıyoruz.

1375+

Mutlu Müşteriler

mutlu müşteriler

33+

Tamamlanmış Projeler

tamamlanmış projeler

546+

Kahve Bardağı

bir yudum kahve molası

15+

Üyeler

üyeler

En Kaliteli Hizmet & Çünkü:

Yaptığımız işlerde bizi başarıya götüren sebebin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilerek en yüksek kalitede müşteri memnuniyetini gözeterek en kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimizi hitap ederek hizmet veriyoruz.