Daha Fazla Bilgi Edinin

Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

  • İst Tasarım
  • Haziran 21, 2019
Web Site Tasarımı

Web site tasarımı web sitesi oluşturma işlemidir. Web sitesi düzeni, içerik üretimi ve grafik tasarım dahil olmak üzere birçok farklı yönü içerir. Web site tasarımı ve web geliştirme terimleri genellikle birbirinin yerine kullanılsa da, web tasarımı teknik olarak daha geniş web geliştirme kategorisinin bir alt kümesidir.


Web Siteleri Nasıl Oluşturulur?

Web siteleri, HTML denilen bir biçimlendirme dili kullanılarak oluşturulur. Web tasarımcıları , her sayfanın içeriğini ve meta verilerini tanımlayan HTML etiketlerini kullanarak web sayfaları oluşturur. Bir web sayfasındaki öğelerin düzeni ve görünümü tipik olarak CSS veya basamaklı stil sayfaları kullanılarak tanımlanır. Bu nedenle, çoğu web sitesi, her sayfanın tarayıcıda nasıl görüneceğini tanımlayan bir HTML ve CSS kombinasyonu içerir.

Mükemmel tasarım, kullanıcılara harekete geçme konusunda ilham verir. Tasarım, markaları hümanize edebilir ve kullanıcıların daha kolay bir şekilde keşfetmelerine, öğrenmelerine, deneyimlemelerine ve keyfini çıkarmaya yardımcı olabilir. Daha büyük kuruluşların web sitesini misyonlarını iletmek, satışa hazır fırsatları yönlendirmek, düşünce liderliğini göstermek ve birden fazla seçim bölgesi kurmak için kullanmalarına yardımcı oluyoruz.


Grafik Tasarım

HTML ve CSS, bir web sitesinin görünüşünü ve hissini tasarlamak için kullanılırken, resimlerin ayrıca oluşturulması gerekir. Bu nedenle; grafik tasarım, web site tasarımı ile bütünleşiktir, çünkü grafik tasarımcıları genellikle Web'de kullanılmak üzere görüntüler oluşturur. Adobe Photoshop gibi bazı grafik programları , görüntüleri web yayıncılığı için optimize edilmiş bir biçimde dışa aktarmanın kolay bir yoludur.


Web Site Tasarım Hizmeti

Firmaların en çok müşteri kazanabildiği en güvenilir reklam yöntemidir. İnternet ortamındaki duruşunuzu ve kalitenizi gösterir. Bu yüzden tasarımsal ve yazılımsal anlamda web tasarım hizmetlerimiz ile sizin aynanız olmaya hazırız.

1375+

Mutlu Müşteriler

mutlu müşteriler

33+

Tamamlanmış Projeler

tamamlanmış projeler

546+

Kahve Bardağı

bir yudum kahve molası

15+

Üyeler

üyeler

En Kaliteli Hizmet & Çünkü:

Yaptığımız işlerde bizi başarıya götüren sebebin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilerek en yüksek kalitede müşteri memnuniyetini gözeterek en kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimizi hitap ederek hizmet veriyoruz.